X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان
یکشنبه 13 بهمن 1387

تصویر 

خبرگزاری فارس: سردار نجار با اشاره به راه‌اندازی خط تولید جنگنده صاعقه گفت: تعداد دیگری از این جنگنده‌ در کشور ساخته شد.
سردار مصطفی محمدنجار وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در حاشیه مراسم افتتاح جشنواره نوآوری و شکوفایی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، از ساخت تعداد دیگری از جنگنده‌های صاعقه در صنایع دفاعی کشورمان خبر داد و گفت: ساخت جنگنده بومی، یکی از دستاوردهای مهم کشور است که باید با نگاه تحسین آمیز به آن توجه کرد.
وی با یادآوری راه‌اندازی خط تولید جنگنده‌های صاعقه اضافه کرد: در سری‌های جدیدتر از این جنگنده‌ها، آخرین دستاوردها و تجهیزات، نصب شده که انشاءالله اعلام آن با یک برنامه باشکوه همراه خواهد شد.
جنگنده صاعقه محصول مشترک نیروی هوایی ارتش و وزارت دفاع است که در مراسم روز ارتش سالجاری، 3 فروند از آنها در کنار دیگر جنگنده‌های حاضر در نیروی هوایی ارتش به پرواز درآمدند.  یک کلمه حرف حساب!!
نظر وبلاگ:این که در کشور
ما تلاش شبانه روزی می شود تا ناوگان جنگنده های ما  با وجود تحریم های کمرشکن جهانی همچنان در شرایط آمادگی جهت دفاع از آسمان ایران زمین بمانند در جای خود شایسته تقدیر و سپاسگزاریست ولیکن نباید به همین سادگی از کلماتی مانند ساخت جنگنده صحبت نمود زیرا امروزه همگان می دانند برای ساخت جنگنده ها نیاز به دسترسی به علوم و تجهیزات پیشرفته و انحصاری می باشد که عملا در حال حاضر همه آنها در کشور عزیز ما ایران موجود نمی باشند پس چه بهتر است وزیر محترم دفاع بجای استفاده از کلمه ساخت جنگنده از کلمه بروز سازی و یا نوسازی ناوگان جنگنده های کشورمان سخن بگویند.

کد موسیقی برای وبلاگ