یکشنبه 11 اسفند 1387

سرویس بین‌الملل «تابناک» ـ یک شرکت کامپیوتری در آمریکا که در زمینه امنیت شبکه و اینترنت فعالیت می‌کند، مدعی شده که ایران توانسته است با نفوذ به درون سیستم امنیتی بالگرد باراک اوباما، رئیس‌جمهور آمریکا، اطلاعات مهندسی و ارتباطاتی آن را به دست آورد.

شبکه خبری «سی.بی.اس» با طرح ادعای بالا گزارش داد: با نفوذ در این سیستم، اطلاعات نظامی به آدرس یک سایت ایرانی انتقال داده شده است.
«باب بوبک» از کارخانه «سی.او.سی» می‌گوید: آنان فایلی پیدا کرده‌اند که دارای اطلاعاتی درباره قطعات الکترونیک بالگرد اوباما بوده است.

کارخانه «تی ورسا» نیز که به صورت آنلاین، به اشتراک گذاردن فایل‌ها در شبکه اینترنت را رصد می‌کند، بر این باور است که این انتقال، احتمالا به وسیله فایل شیرینگ انجام گرفته است.

گفتنی است، به نظر می‌رسد طرح چنین ادعایی در نگاه بدبینانه، می‌تواند مسأله‌ساز باشد؛ زیرا رخدادهای بعدی و احتمالی برای بالگرد رئیس‌جمهوری آمریکا، حتی به استناد همین خبر به ظاهر معمولی، متوجه یک ایرانی خواهد شد. البته نکته دیگر این است که این شبکه خبری از سایت ایرانی که این اطلاعات برایش فرستاده شده، سخنی نگفته است. 

نظر وبلاگ:بازهم جنگ روانی علیه ایران.اینبار واقعا مسخره تر از دفعات قبل.این یک نوید خوبی است برای ما زیرا نشان از استیصال غربی ها دارد و نشان می دهد آنها در پیدا نمودن یک بهانه درست و حسابی جهت جبهه گیری علیه ما واقعا با مشکلات زیادی روبرو می باشند.

کد موسیقی برای وبلاگ