دوشنبه 15 تیر 1388

 

 

رضا جعفرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اعلام این مطلب افزود: با توجه به ادامه وضعیت بد جوی در تهران و تداوم گرد و غبار ناشی از آن تعداد زیادی از پرواز‌های داخلی امروز لغو شده یا با تأخیر انجام شده است.
وی ادامه داد:‌ وضع بد جوی باعث شده تا حداقل شرایط‌ لازم برای فرود هواپیما در فرودگاه‌های مقصد فراهم نشود و حفظ سلامت پرواز‌ها و لزوم ایمنی باعث شد تا سازمان هواپیمایی کشوری از انجام پروازهایی که شرایط لازم را ندارند، جلوگیری کند.
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری درباره شهر‌هایی که پرواز به آنها لغو شده است، گفت: این شهرها عبارتند از اهواز، کرمانشاه، کیش، شیراز، بوشهر، جزیره سیری، مشهد، طبس، آبادان و ماهشهر.
وی گفت: به شرکت‌های هواپیمایی توصیه شده است تا سرویس دهی مناسبی به مسافرانی که پروازهای آنها مشمول لغو پرواز یا تأخیر شده است، بدهند.
وی افزود: به مسافران توصیه می‌شود پیش از عزیمت به فرودگاه با برقراری تماس با شماره 199 پروازهای داخلی از انجام شدن یا تأخیر پرواز خود با خبر شوند همچنین در صورتی که پیشنهاد، شکایت و انتقادی دارند با سامانه 1870 سازمان هواپیمایی کشور موضوع را در میان بگذارند.

کد موسیقی برای وبلاگ