X
تبلیغات
رایتل
سه‌شنبه 20 مرداد 1388

 تصویر

علیرضا پریور معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمان امروز در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار فارس در کرمان اظهار داشت: این بالگرد در حین بازگشت از ماموریت حدود ساعت 16 روز گذشته در 30 کیلومتری ارتفاعات شرق کرمان به دلیل نقص فنی در حوالی «ده‌مرتضی سیرچ» با زمین برخورد کرد.
وی افزود: در این حادثه سرگرد خلبان اصغر حجتیان از ماموران پرتلاش ستاد مبارزه با مواد مخدر کرمان، خلبان نعمت زحمتکش و مهندس پرواز سروان سعید قزلباش به درجه رفیع شهادت نائل شدند.
پریور خاطرنشان کرد: همچنین در این حادثه سرهنگ مراد استوار، استوار عیسی جوانرود و کمک خلبان محسن فلاح‌نژاد مجروح و در بیمارستان بستری هستند و وضع عمومی آنها رضایت‌بخش است.
وی تصریح کرد: این حادثه در مسیر بازگشت از ماموریت اتفاق افتاده و پخش شایعه مبنی بر اینکه این سانحه در حین درگیری با اشرار رخ داده، کذب محض است. 
 

معاون سیاسی امنیتی استانداری کرمان با رد هرگونه عملیات تروریستی دلیل سقوط بالگرد نیروی انتظامی در کرمان را نقص فنی اعلام کرد.

جواد کمالی در گفتگو با خبرنگار مهر در کرمان اظهار داشت: این حادثه بین ساعت 3 تا 3 و 30 دقیقه عصر دوشنبه در منطقه سیرچ کرمان روی داده است.

وی با تایید خبر کشته شدن سه نفر از پرسنل نیروی انتظامی در این حادثه افزود: این بالگرد در بازگشت از عملیات گشت و تعقیب اشرار در منطقه سیرچ کرمان به دلیل نقص فنی دچار مشکل شده است و با زمین برخورد کرده که در این حادثه خلبان و دو نفر از سرنشینان بالگرد به شهادت رسیده اند و کمک خلبان به همراه دو سرنشین دیگر مجروح شده اند و برای درمان به مراکز درمانی منتقل شده اند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار کرمان خاطرنشان کرد: پس از بروز این حادثه به سرعت نیروهای امدادی به محل اعزام شده اند و کار امدادرسانی در کوتاه ترین زمان ممکن انجام شده است.

وی افزود: سرنشینان این حادثه از ماموران مبارزه با مواد مخدر نیروی انتظامی کرمان بوده اند.

کد موسیقی برای وبلاگ