X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان
دوشنبه 30 شهریور 1388

با افزایش جنگنده های صاعقه به یک اسکادران، هواپیماهای ساخت کشورمان حضوری باشکوه در رژه 31شهریور ماه خواهند داشت.
امیر خلبان حسن شاه صفی فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در گفتگو با فارس با اشاره به تمرینات پایگاه های مختلف این نیرو برای برگزاری رژه باشکوه هفته دفاع مقدس گفت: قرار بر این بود که این رژه در روز 29 فروردین برگزار شود که به دلیل نامساعد بودن شرایط جوی به 31 شهریور موکول شد.
شاه صفی ادامه داد: اگر شرایط جوی اجازه این کار را بدهد و بتوانیم دیگر شرایط لازم را مهیا کنیم، رژه هوایی با همان توان مد نظر درگذشته، اجرا خواهد شد.
وی با بیان اینکه در این رژه هوایی انواع جنگنده- بمب افکن های نیروی هوایی ارتش حضور خواهند داشت، افزود: از جنگنده های بومی همچون آذرخش، ایران 140 و صاعقه نیز در این رژه هوایی استفاده خواهد شد.
امیرشاه صفی با اعلام خبر ساخت «یک اسکادران جنگنده صاعقه» در کشور، از حضور قابل توجه آنها در رژه روز سه شنبه هفته جاری یاد کرد و افزود: با این اقدام مهم، ایران اسلامی جایگاه خود را در عرصه هوایی نیز ارتقاء خواهد بخشید و نیروی هوایی ارتش و وزارت دفاع نشان دادند با یک برنامه ریزی صحیح و مدیریت مناسب، می توانند در بخش مهم و مدرنی چون ساخت جنگنده نیز سرافراز باشند.
فرمانده نیروی هوایی ارتش تاکید کرد: با تولید انبوه جنگنده های بومی صاعقه، تمام گلوگاه های طراحی و ساخت این هواپیما برای ما حل شده است و ما تلاش خواهیم کرد تا در آینده، نمونه های مدرن تری را وارد ناوگان خود کنیم.

کد موسیقی برای وبلاگ