چهارشنبه 22 مهر 1388
                   نمایشگاه تخصصی هواپیمایی نیروی انتظامی

زمان برگزاری نمایشگاه تخصصی هواپیمایی نیروی انتظامی تا پنج شنبه تمدید شد.

مسئول اجرایی نمایشگاه تخصصی هواپیمایی نیروی انتظامی با بیان این مطلب به خبرنگار تین نیوز گفت: به دلیل استقبال کم نظیر بازدید کنندگان، نمایشگاه مذکور پنج شنبه نیز برپا خواهد بود.
سرهنگ حسن سعدی اظهار داشت: نمایشگاه تخصصی هواپیمایی نیروی انتظامی از روز 15 مهر ماه با 33 غرفه که نیمی از آنها مربوط به هواپیمایی نیروی انتظامی و نیمی دیگر متعلق به شرکت های فعال در صنعت هوا و فضا است، گشایش یافت.
وی افزود: این نمایشگاه در فضایی به مساحت 1000 متر مربع در فرودگاه قلعه مرغی از ساعت 10 تا 19 برپا است و استقبال از آن در حدی بود که تعداد بازدید کنندگان به روزی 5000 بازدید کننده هم رسید.
سرهنگ سعدی هدف از برپایی این نمایشگاه را آشنایی مردم با وظایف نیروی انتظامی به خصوص هواپیمایی نیروی انتظامی و ماموریت های این بخش ذکر کرد.
وی استقبال شرکت های خصوصی فعال در صنعت هوا و فضا را نیز از این نمایشگاه خوب توصیف کرد و گفت: نمایشگاه تخصصی هواپیمایی نیروی اننتظامی برای نخستین بار به طور مستقل برپا شده است.  
تایپهای موجود در نمایشگاه شامل 1 فروند بلوبرد، یک فروند سسنا 185، یک فروند توربوکماندر، یک ساوانا، بل 206، بل 205 یو اچ1 و میل 17SH بود به علاوه یک جایرکوپتر!
 


 

کد موسیقی برای وبلاگ