سه‌شنبه 26 مرداد 1389

 

مدیر کل حوادث غیرمترقبه استانداری بوشهر از سقوط یک فروند هواپیمای جنگی F4 در بوشهر خبر داد.
غلامرضا کشتکار دقایقی پیش در گفت‌وگو با فارس در بوشهر اظهار داشت: دقایقی پیش یک فروند هواپیمای جنگی F4 دچار حادثه شد و سقوط کرد.
وی ادامه داد: این هواپیما نزدیکی جزیره شیف (بوشهر) دچار حادثه شد و سقوط کرد ولی خوشبختانه وضعیت جانی خدمه این هواپیمای جنگی تا این لحظه سالم گزارش شده و خلبانان قبل سقوط از هواپیما خارج شده‌اند و هم اکنون نیز به بیمارستان بوشهر انتقال داده شده‌اند.
مدیرکل حوادث غیرمترقبه استانداری بوشهر اضافه کرد: در حال حاضر نیروهای امداد و نجات در حال آماده باش هستند.
کشتکار افزود: دو نفر از سرنشینان این هواپیما به دلیل مصدومیت به بیمارستان منتقل شده‌اند و طبق آخرین خبرها وضعیت جسمانی آنها مطلوب بوده است.
شایان ذکر است هنوز از علل سقوط این هواپیمای جنگی خبری منتشر نشده است.
 

علت سقوط هواپیمای F4 نقص فنی بوده است  
محمد حسن شنبدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بوشهر اظهار داشت: هواپیمای F4 امروز در حال تمرین به دلیل نقص فنی حوالی شهرک صنعتی بوشهر سقوط کرد ولی تلفات جانی نداشت.
وی افزود: این هواپیما از سمت شهر برازجان به بوشهر در حرکت بود و به دلیل مشکلات فنی سقوط کرد.
معاون استاندار بوشهر با بیان اینکه این حادثه ساعت 10:10 دقیقه امروز اتفاق افتاد گفت: به دلیل اینکه هواپیما در منطقه بیابانی سقوط کرد مشکلی برای کسی به وجود نیامد و دو نفر از سرنشینان هواپیما نیز نجات یافتند.
شنبدی اضافه کرد: با تلاش‌های صورت گرفته دو نفر از سرنشینان هواپیما برای درمان به بیمارستان منتقل شدند و وضعیت جسمانی آنها مطلوب گزارش شده است.
 
 

کد موسیقی برای وبلاگ