دوشنبه 17 فروردین 1388

وزیر صنایع و معادن امروز (دوشنبه) در حکمی، منوچهر منطقی را به عنوان "مشاور ارشد وزیر و مسئول طراحی و تولید هواپیماهای پهن پیکر در کشور" منصوب کرد.

به گزارش مهر، علی اکبر محرابیان در حکم انتصابی خود آورده است: با توجه به اینکه طراحی و ساخت هواپیماهای پهن پیکر جزء سیاست های راهبردی کشور و مورد نظر مسئولان ارشد نظام می باشد، جنابعالی که بحمدالله دارای تعهد، تخصص و تجارب ارزنده ای می باشید، با اختیارات تام به عنوان مسئول تحقق این هدف مهم تعیین می شوید.

محرابیان در این حکم همچنین تاکید کرده است: به جنابعالی ماموریت داده می شود که با تشکیل کنسرسیوم و با استفاده از تجارب کشورهای دارنده این فناوری نسبت به مطالعه، طراحی و ساخت هواپیماهای پهن پیکر و بومی سازی تولید این فناوری در کشور  با بهره گیری کامل از توانمندی فنی و مهندسی کلیه متخصصین شایسته کشور اقدام کنید.

در حکم وزیر صنایع و معادن خطاب به منوچهر منطقی همچنین آمده است: با توجه به اهمیت موضوع، کلیه سازمان ها و نهادهای تابعه موظف به همکاری با جنابعالی خواهند بود.

منطقی کماکان عضو هیئت مدیره گروه صنعتی ایران خودرو خواهد بود. همچنین در حکمی از سوی احمد قلعه بانی رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، جواد نجم الدین به عنوان عضو هیات مدیره و مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو منصوب شد.

قرار است مراسم معارفه مدیرعامل جدید ایران خودرو بعدازظهر امروز در محل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) برگزار شود.

همچنین هفته آینده همزمان با رونمایی از خودرو ملی جدید ایران خودرو، از خدمات دکتر منطقی در طول فعالیت در گروه صنعتی ایران خودرو به نحو شایسته قدردانی خواهد شد.  
 
نظر وبلاگ:جناب آقای منطقی یکی از  عالمین و با تجربه ترین مهندسان ایرانی است که خدمات ارزندهای به کشور نموده است از جمله اینکه ایشان عضو تیم داوطلبی بود که در آغاز جنگ با استفاده از تکنیک مهندسی معکوس شروع به ساخت موشک های زمین به زمین نمودند و دستاوردهای زیادی نیز کسب گردید. در واقع همین موشک شهاب ۳ که امروزه سبب افتخار ایران شده است... 
در مورد خبر برکناری ایشان و عواملی که سبب این رویداد گردید بحث فراوان است و این وبلاگ جایگاه آن نیست ولیکن انتصاب ایشان به مدیریت پروژه ای به نام ساخت هواپیمای پهن پیکر با توجه به شرایط و امکانات کشور امری ؟ & ! می باشد!!!

کد موسیقی برای وبلاگ